PER NJE AKOMODIM PERFEKT

Miresevini ne Hotel Kastria

Hotel Kastria, e pozicionuar ne Tirane, vetem 500 metra larg qendres, ofron per te gjithe klientet e saj ambjente komode, me arredim bashkekohor dhe me nje staf te kulturuar perhere ne dispozicionin tuaj. Jeni te mirepritur!

TEK NE DO TE GJENI

JO THJESHT NJE HOTEL

Ne ne Hotel Kastria, pervec dhomave komode, sigurohemi t’ju ofrojme perhere korrektesi dhe profesionalizem.

SEPSE PER JU

OFROJME ME TE MIREN

Per ne besimi i klienteve vlen shume, ndaj kujdesemi deri ne detaje per t’ju ofruar me te miren ne sherbim dhe cilesi.

KUZHINE E SHIJSHME

Gatime tradicionale dhe mesdhetare

Menuja e pasur dhe e shumellojshme ploteson shijet e te gjithe klienteve tane . Te ne do te shijoni gatimet tradicionale shqiptare si dhe ato te kuzhinave te mirenjohura boterore.

Bar & Restorant

Dhomat Tona

HOTEL KASTRIA - HOTELI JUAJ

Jeni te mirepritur te na vizitoni ne cdo moment ne "Hotel Kastria". Per me teper informacion rreth nesh apo vendodhjes sone, na kontaktoni. Ju mirepresim!